Dovolte nás upozornit na "Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let."
Neohodnoceno

Hibernal - 2021 - Polosladké - Pozdní sběr

Když polosladký Hibernal, tak jedině z Pálavy a jedině od Vinařství Jiří Šilinek z Pavlova! Pokud milujete polosladké víno a máte rádi ovocnou vůni s příjemnou kyselinkou, tak Vás toto víno OČARUJE!

Můžeme doručit do:
11.7.2022
Skladem
200 Kč / ks 165,29 Kč bez DPH

Víno Hibernal z Pálavy od Vinařství Jiří Šilinek z Pavlova. Jemné ovocité, černorybízové aroma, v chutí plné, kořeněné, harmonické s příjemnou minerální dochutí. Příjemná kyselinka, která dotváří svěží polosladké víno. 

Obsah alkoholu 11,5 %
Obsah kyselin 9,0 g/l
Přívlastek Pozdní sběr
Ročník 2021
Obsah cukru 29,5 g/l
Viniční trať Boží muka
Barva vína Bílé víno
Objem 0,75l
Zbytkový cukr Polosladké

Vinařství Jiří Šilinek Pavlov Logo

Vinařství Jiří Šilinek bylo založeno v roce 1990 a navázali na mnohaletou tradici pěstování révy vinné a výroby vína na Pálavě. Profilují se jako rodinný podnik s roční produkcí do deseti vagónů hroznů. Vinice mají ve vybraných viničních tratích na pálavských svazích a tyto se vyznačují vysokým obsahem volného vápna v půdě. Tato skutečnost dává vínům nenapodobitelnou minerální dochuť. Vinohrady mají v programu Integrované produkce. Hrozny jsou zpracovány reduktivní metodou. Po alkoholové fermentaci a vyškolení zrají naše vína v ležáckém sklepě. Vína se vyrábějí moderní reduktivní metodou přinášející ovocité aromata. Červená vína se vyrábějí ve vinifikátorech nejprve studenou macerací bez fermentace a následnou teplou fermentací. Tato vína zrají před lahvováním v klasických i barikových sudech. Jsou tradičními výrobci vín ledových a slámových.

Při sběru odrůd révy vinné se snaží o maximálně šetrné zacházení s hrozny. Ty převáží v co nejkratší době z vinice do zpracovatelského sklepa. Vinný mošt lisují v pneumatických lisech po maceraci při zchlazeném rmutu.

Odrůda Pálava byla dokonce vybrána jako mateční vinice pro množení této odrůdy. To je obrovský úspěch a zhodnocení dlouholeté precizní práce.

Šilinek Pavlov Vinařství_1Šilinek Pavlov VinařstvíVinařství Jiří Šilinek Pavlov_1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení