Dovolte nás upozornit i na "Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let."
Neohodnoceno

Muškát moravský - 2019 - Suché - Pozdní sběr

Muškát moravský z Pálavy od Vinařství Kořenek z Bavor je skvělou volbou pro milovníky intenzivní, příjemné vůně muškátu s ovocnými tóny a grepovou dochutí.

Můžeme doručit do:
9.2.2023
Skladem
165 Kč / ks 136,36 Kč bez DPH

Muškát moravský z Pálavy od Vinařství Kořenek z Bavor má světle žlutou barvu, výraznou muškátovou vůni s tóny černého rybízu. Chuť lehčí, s nižším obsahem kyselin. Ve vůni a chuti naleznete intenzivní a příjemnou vůni muškátu, černého rybízu, příjemnou lehkost spojenou s lahodnými ovocnými tóny s grepovou dochutí. Zpracování hroznů na kvalitní víno s muškátovou vůní je náročné a závisí na umění vinaře jak ve vinici, tak ve sklepě. U tohoto vína se to ve Vinařství Kořenek podařilo do posledního detailu! 

Obsah alkoholu 12,5 %
Obsah kyselin 5,9 g/l
Přívlastek Pozdní sběr
Ročník 2019
Obsah cukru 1,0 g/l
Viniční trať Růžová
Barva vína Bílé víno
Objem 0,75l
Zbytkový cukr Suché

Vina%C5%99stv%C3%AD%20Ko%C5%99enek%20Bavory%20Logo

Rodinné vinařství Kořenek z obce Bavory Vám představuje kolekci vlastních originálních vín, která jsou vyrobena za pomocí moderních technologií, ale zároveň s ohledem na tradici a zkušenosti, které nám zanechali naši předci. Začátky rodinného vinařství Kořenek sahají do doby konce šedesátých let minulého století, kdy započala výroba vína v tradiční vinařské obci Bavory hlavně pro vlastní potřebu. Intenzivní výroba vína začala pádem železné opony roku 1989, kdy bylo umožněno plně se věnovat vinohradnictví a vinařství. Všechna nabízená vína jsou vyrobeny z hroznů, které dozrály ve vinicích nacházejících se v katastru obce Bavory na Pálavě. V současné době již téměř 8 hektarů vinic ve viničních tratích.

Vinařství Kořenek Bavory 1Vinařství Kořenek Bavory 2Vinařství Kořenek Bavory 4

Zpět do obchodu