Dovolte nás upozornit i na "Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let."
11 hodnocení

Sladká bedýnka

Krásná vína z Pálavy, okouzlující chvilky s lidmi s kterými je nám krásně a trošku cukru v kapce skvělého vína - je naprosto skvělá kombinace!

Můžeme doručit do:
16.4.2024
Skladem
1 179 Kč / balení 974,38 Kč bez DPH

Degustační bedýnka obsahuje 6 x vybrané nejlepší polo(suché/sladké) víno od vinařů z Pálavy. Skvělé víno se dokonalým stává, jen pokud jej degustujete ve společnosti lidí, se kterými je Vám pěkně. Proto Vám společně s vínem zašleme i 1x hodnotící degustační kartu.

1) Víno Pálava z Pálavy od Vinařství Jiří Šilinek z Pavlova, takzvaně 3P, je víno krásné zlatožluté barvy. Ve vůni jsou plně zřetelné aromatické látky po tramínových předcích. Chuť je plná a dlouhotrvající. Ve vůni a chuti zřetelně najdeme růže, doplněné o vanilkové tóny, koření, muškát, vanilku a šťavnaté mandarinky. Pokud milujete polosladké víno, tak tohle je trefa do černého!

Obsah alkoholu 12,5 %
Obsah kyselin 6,4 g/l
Přívlastek Výběr z hroznů
Ročník 2022
Obsah cukru 23,9g/l
Viniční trať U Božích muk
Barva vína Bílé víno
Objem 0,75l
Zbytkový cukr Polosladké


2) Cuvée Boží muka z Pálavy od Vinařství Jiří Šilinek z Pavlova je světle zlatožluté barvy. Vůně je jemná, muškátová až kopřivově broskvová. V chuti je víno harmonické, extraktivní, středně plné, hebké, viskózní, s nižším obsahem kyselin. Má květinově-ovocitý charakter s nenapodobitelně pikantní, mírně nahořklou skořicovou chutí. Ve vůni a chuti můžeme dále hledat ořechy, maliny, smetanu. Lahvově zralá vína tvoří výrazné druhotné buketní látky, hodí se k delšímu posezení.

Obsah alkoholu 11 %
Obsah kyselin 6,2 g/l
Přívlastek Jakostní víno
Ročník 2022
Obsah cukru 10,0 g/l
Viniční trať Stará hora
Barva vína Bílé víno
Objem 0,75l
Zbytkový cukr Polosuché

 

3) Víno Pinot gris z Pálavy od Vinařství Jiří Ilias z Pavlova má barvu zlatožlutou. Vůně je neutrální s ovocnými tóny. Chuť je plná, hebká, s vysokým extraktem, s příjemným obsahem alkoholu. Víno je tak harmonické, vláčné, s utlumeným působením kyselin, dochuť je dlouhotrvající. Ve vůni a chuti můžeme hledat pomeranč, grapefruit, meruňky, oříšky a med, koření, botrytické tóny, jablka, hrušky, mango, květiny, vanilku. Víno je vhodné k archivaci, může v lahvi ještě několik let vyzrávat.

Obsah alkoholu 12,5 %
Obsah kyselin 6,9 g/l
Přívlastek Pozdní sběr
Ročník 2019
Obsah cukru 14 g/l
Viniční trať Slunný vrch
Barva vína Bílé víno
Objem 0,75l
Zbytkový cukr Polosuché

 

4) Tramín červený z Pálavy od vinařství Kořenek z obce Bavory je ve vůni krásné osobité víno, snadno rozpoznatelné, má intenzívní kořenité bezové vůně a příjemnou koncentrovanou chuť. Ve vůni a chuti naleznete čajovou růži, koření, med, skořici, meruňky, květ fialky a grapefruit. Tento Tramín červený je jedním z nejzajímavějších vín co máme. Při koštech by byl určitě druhou odrůdou která by hned došla (hned po Pálavě). Zásluhu na tom mají v nemalé míře ženy, pro které je velmi přitažlivý.

Obsah alkoholu 13,0 %
Obsah kyselin 6,6 g/l
Přívlastek Výběr z hroznů
Ročník 2022
Obsah cukru 9,7g/l
Viniční trať U rybníčka
Barva vína Bílé víno
Objem 0,75l
Zbytkový cukr Polosuché

 

5) Rulandské bílé z Pálavy od vinařství Kořenek z Bavor je světle žluté barvy, jemné květinové neutrální vůně. Chuť je plná, dlouhotrvající, bohatá na extraktivní látky, harmonická a elegantní. Ve vůni a chuti můžeme najít hrušky, broskev, lískové oříšky, citrusové plody a tropické ovoce. Příjemné svěží víno s jemnou kyselinkou. Potěší především příznivce elegantních, ne příliš aromatických nebo složitých vín.

 

Obsah alkoholu 12,5 %
Obsah kyselin 8,2 g/l
Přívlastek Pozdní sběr
Ročník 2021
Obsah cukru 13,7 g/l
Viniční trať Růžová
Barva vína Bílé víno
Objem 0,75l
Zbytkový cukr Polosuché

 

6) Frizzante z Pálavy od vinařství Kořenek z obce Bavory je jemně perlivé víno. Pochází z Itálie, kde se u vína lze setkat také s přívlastkem Prosecco. Víno Zweigeltrebe rosé má intenzivně růžovou barvu s nádechem malin. Překvapí ovocně kořenitou jemnou vůní, objevíme v něm třešně, višně, maliny, ostružiny a lesní ovoce. Má sametovou chuť s příjemnou osvěžující kyselinkou. Favorit na letní večery, pozorování hvězd na obloze a také se skvěle hodí pro slavnostní chvíle!

Obsah alkoholu 12 %
Obsah kyselin 6,9 g/l
Přívlastek MZV
Ročník 2020
Obsah cukru 13,5 g/l
Viniční trať Pod Pálavou
Barva vína Bílé víno
Objem 0,75l
Zbytkový cukr Polosuché
Zpět do obchodu