Dovolte nás upozornit i na "Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let."
Neohodnoceno

Hibernal - 2023 - Polosuché - Pozdní sběr

Když polosladký Hibernal, tak jedině z Pálavy a jedině od Vinařství Jiří Šilinek z Pavlova! Pokud milujete polosladké víno a máte rádi ovocnou vůni s příjemnou kyselinkou, tak Vás toto víno OČARUJE!

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Skladem
200 Kč / ks 165,29 Kč bez DPH
sil hib 2021ps removebg preview 4a911
Novinka Tip

Víno Hibernal z Pálavy od Vinařství Jiří Šilinek z Pavlova. Jemné ovocité, černorybízové aroma, v chutí plné, kořeněné, harmonické s příjemnou minerální dochutí. Příjemná kyselinka, která dotváří svěží polosladké víno. 

Obsah alkoholu 13,0 %
Obsah kyselin 7,0 g/l
Přívlastek Pozdní sběr
Ročník 2023
Obsah cukru 13,4 g/l
Viniční trať Boží muka
Barva vína Bílé víno
Objem 0,75l
Zbytkový cukr Polosuché

Vinařství Jiří Šilinek Pavlov Logo

Vinařství Jiří Šilinek bylo založeno v roce 1990 a navázali na mnohaletou tradici pěstování révy vinné a výroby vína na Pálavě. Profilují se jako rodinný podnik s roční produkcí do deseti vagónů hroznů. Vinice mají ve vybraných viničních tratích na pálavských svazích a tyto se vyznačují vysokým obsahem volného vápna v půdě. Tato skutečnost dává vínům nenapodobitelnou minerální dochuť. Vinohrady mají v programu Integrované produkce. Hrozny jsou zpracovány reduktivní metodou. Po alkoholové fermentaci a vyškolení zrají naše vína v ležáckém sklepě. Vína se vyrábějí moderní reduktivní metodou přinášející ovocité aromata. Červená vína se vyrábějí ve vinifikátorech nejprve studenou macerací bez fermentace a následnou teplou fermentací. Tato vína zrají před lahvováním v klasických i barikových sudech. Jsou tradičními výrobci vín ledových a slámových.

Při sběru odrůd révy vinné se snaží o maximálně šetrné zacházení s hrozny. Ty převáží v co nejkratší době z vinice do zpracovatelského sklepa. Vinný mošt lisují v pneumatických lisech po maceraci při zchlazeném rmutu.

Odrůda Pálava byla dokonce vybrána jako mateční vinice pro množení této odrůdy. To je obrovský úspěch a zhodnocení dlouholeté precizní práce.

Šilinek Pavlov Vinařství_1Šilinek Pavlov VinařstvíVinařství Jiří Šilinek Pavlov_1

Zpět do obchodu