Dovolte nás upozornit i na "Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let."
Neohodnoceno

Rulandské šedé - 2022 - Suché - Pozdní sběr

Rulandské šedé z Pálavy od vinařství Kořenek z obce Bavory je skvělé suché víno ročníku 2022. Krásná plnost, hebkost, vysoký extrakt, pomerančové tóny ve vůni spojené s dojmy medovosti.

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Skladem
179 Kč / ks 147,93 Kč bez DPH
1311 img0 s
Novinka Tip

Rulanské šedé z Pálavy od vinařství Kořenek z obce Bavory je ve vůni krásné osobité víno, snadno rozpoznatelné. Chuť je plná, hebká, s vysokým extraktem, s vyšším, ale příjemným obsahem alkoholu, víno je harmonické, vláčné. Ve vůni a chuti můžeme hledat pomeranč, grapefruit, meruňky, oříšky a med, mango, květiny, ale i včelí vosk.

Obsah alkoholu 12,5 %
Obsah kyselin 7,5 g/l
Přívlastek Pozdní sběr
Ročník 2022
Obsah cukru 4,3 g/l
Viniční trať Růžová
Barva vína Bílé víno
Objem 0,75l
Zbytkový cukr Suché

Vina%C5%99stv%C3%AD%20Ko%C5%99enek%20Bavory%20Logo

Rodinné vinařství Kořenek z obce Bavory Vám představuje kolekci vlastních originálních vín, která jsou vyrobena za pomocí moderních technologií, ale zároveň s ohledem na tradici a zkušenosti, které nám zanechali naši předci. Začátky rodinného vinařství Kořenek sahají do doby konce šedesátých let minulého století, kdy započala výroba vína v tradiční vinařské obci Bavory hlavně pro vlastní potřebu. Intenzivní výroba vína začala pádem železné opony roku 1989, kdy bylo umožněno plně se věnovat vinohradnictví a vinařství. Všechna nabízená vína jsou vyrobeny z hroznů, které dozrály ve vinicích nacházejících se v katastru obce Bavory na Pálavě. V současné době již téměř 8 hektarů vinic ve viničních tratích.

Vinařství Kořenek Bavory 1Vinařství Kořenek Bavory 2Vinařství Kořenek Bavory 4

Zpět do obchodu