Dovolte nás upozornit i na "Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let."
Neohodnoceno

Ryzlink rýnský - 2022 - Suché - Pozdní sběr

Ryzlink rýnský z Pálavy od vinařství Kořenek z obce Bavory je skvělé suché víno ročníku 2022. Víno králů, ideální pro chuťové buňky, které vědí co chtějí!

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem
175 Kč / ks 144,63 Kč bez DPH
Ryzlink rýnský
Tip

Ryzlink rýnský z Pálavy od vinařství Kořenek z obce Bavory je ve vůni krásné osobité víno, snadno rozpoznatelné, má příjemné vůně lipového květu a svěže zralou chuť. Ve vůni a chuti můžeme hledat broskev, žluté jablko, pomeranč, citrónovou kůru, mandle a lipový květ. Chuť je zvýrazněna pikantní kyselinkou s vyššími a delikátními aromatickými látkami. Skvělé suché víno králů, ideální pro chuťové buňky, které vědí co chtějí!

Obsah alkoholu 12,5 %
Obsah kyselin 7,3 g/l
Přívlastek Pozdní sběr
Ročník 2022
Obsah cukru 4,4 g/l
Viniční trať Pod státní
Barva vína Bílé víno
Objem 0,75l
Zbytkový cukr Suché

 

Vina%C5%99stv%C3%AD%20Ko%C5%99enek%20Bavory%20Logo

Rodinné vinařství Kořenek z obce Bavory Vám představuje kolekci vlastních originálních vín, která jsou vyrobena za pomocí moderních technologií, ale zároveň s ohledem na tradici a zkušenosti, které nám zanechali naši předci. Začátky rodinného vinařství Kořenek sahají do doby konce šedesátých let minulého století, kdy započala výroba vína v tradiční vinařské obci Bavory hlavně pro vlastní potřebu. Intenzivní výroba vína začala pádem železné opony roku 1989, kdy bylo umožněno plně se věnovat vinohradnictví a vinařství. Všechna nabízená vína jsou vyrobeny z hroznů, které dozrály ve vinicích nacházejících se v katastru obce Bavory na Pálavě. V současné době již téměř 8 hektarů vinic ve viničních tratích.

Vinařství Kořenek Bavory 1Vinařství Kořenek Bavory 2Vinařství Kořenek Bavory 4

Zpět do obchodu