Dovolte nás upozornit i na "Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let."
Neohodnoceno

Tramín červený - 2022 - Polosuché - Výběr z hroznů

Tramín červený od Vinařství Kořenek z obce Bavory je zcela jistě jedním z nejzajímavějších vín co máme. Krásné osobité víno, které nesmí chybět v pohárku každé náročné ženy.

Můžeme doručit do:
7.3.2024
Skladem
175 Kč / ks 144,63 Kč bez DPH
Tramín červený
Tip

Tramín červený z Pálavy od vinařství Kořenek z obce Bavory je ve vůni krásné osobité víno, snadno rozpoznatelné, má intenzívní kořenité bezové vůně a příjemnou koncentrovanou chuť. Ve vůni a chuti naleznete čajovou růži, koření, med, skořici, meruňky, květ fialky a grapefruit. Tento Tramín červený je jedním z nejzajímavějších vín co máme. Při koštech by byl určitě druhou odrůdou která by hned došla (hned po Pálavě). Zásluhu na tom mají v nemalé míře ženy, pro které je velmi přitažlivý.

Obsah alkoholu 13,0 %
Obsah kyselin 6,6 g/l
Přívlastek Výběr z hroznů
Ročník 2022
Obsah cukru 9,7g/l
Viniční trať U rybníčka
Barva vína Bílé víno
Objem 0,75l
Zbytkový cukr Polosuché

 

Vina%C5%99stv%C3%AD%20Ko%C5%99enek%20Bavory%20Logo

Rodinné vinařství Kořenek z obce Bavory Vám představuje kolekci vlastních originálních vín, která jsou vyrobena za pomocí moderních technologií, ale zároveň s ohledem na tradici a zkušenosti, které nám zanechali naši předci. Začátky rodinného vinařství Kořenek sahají do doby konce šedesátých let minulého století, kdy započala výroba vína v tradiční vinařské obci Bavory hlavně pro vlastní potřebu. Intenzivní výroba vína začala pádem železné opony roku 1989, kdy bylo umožněno plně se věnovat vinohradnictví a vinařství. Všechna nabízená vína jsou vyrobeny z hroznů, které dozrály ve vinicích nacházejících se v katastru obce Bavory na Pálavě. V současné době již téměř 8 hektarů vinic ve viničních tratích.

Vinařství Kořenek Bavory 1Vinařství Kořenek Bavory 2Vinařství Kořenek Bavory 4

Zpět do obchodu