Dovolte nás upozornit i na "Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let."
Neohodnoceno

Zweigeltrebe rosé - Frizzante - 2020 - Polosuché - MZV

Frizzante Zweigeltrebe rosé od Vinařství Kořenek z Bavor je favorit na letní večery, pozorování hvězd na obloze a také se skvěle hodí pro slavnostní chvilky!

Můžeme doručit do:
17.4.2024
Skladem
179 Kč / ks 147,93 Kč bez DPH

Frizzante z Pálavy od vinařství Kořenek z obce Bavory je jemně perlivé víno. Pochází z Itálie, kde se u vína lze setkat také s přívlastkem Prosecco. Víno Zweigeltrebe rosé má intenzivně růžovou barvu s nádechem malin. Překvapí ovocně kořenitou jemnou vůní, objevíme v něm třešně, višně, maliny, ostružiny a lesní ovoce. Má sametovou chuť s příjemnou osvěžující kyselinkou. Favorit na letní večery, pozorování hvězd na obloze a také se skvěle hodí pro slavnostní chvíle!

Obsah alkoholu 12 %
Obsah kyselin 6,9 g/l
Přívlastek MZV
Ročník 2020
Obsah cukru 13,5 g/l
Viniční trať Pod Pálavou
Barva vína Růžové víno
Objem 0,75l
Zbytkový cukr Polosuché

Vina%C5%99stv%C3%AD%20Ko%C5%99enek%20Bavory%20Logo

Rodinné vinařství Kořenek z obce Bavory Vám představuje kolekci vlastních originálních vín, která jsou vyrobena za pomocí moderních technologií, ale zároveň s ohledem na tradici a zkušenosti, které nám zanechali naši předci. Začátky rodinného vinařství Kořenek sahají do doby konce šedesátých let minulého století, kdy započala výroba vína v tradiční vinařské obci Bavory hlavně pro vlastní potřebu. Intenzivní výroba vína začala pádem železné opony roku 1989, kdy bylo umožněno plně se věnovat vinohradnictví a vinařství. Všechna nabízená vína jsou vyrobeny z hroznů, které dozrály ve vinicích nacházejících se v katastru obce Bavory na Pálavě. V současné době již téměř 8 hektarů vinic ve viničních tratích.

Vinařství Kořenek Bavory 1Vinařství Kořenek Bavory 2Vinařství Kořenek Bavory 4

Zpět do obchodu