Dovolte nás upozornit i na "Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let."
Neohodnoceno

Rulanské bílé - 2021 - Polosuché - Pozdní sběr

Rulandské bílé z Pálavy od vinařství Kořenek z Bavor je harmonické, elegantní víno. Skvělá volba především pro příznivce elegantních, ne příliš složitých vín.

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Skladem
175 Kč / ks 144,63 Kč bez DPH

Rulandské bílé z Pálavy od vinařství Kořenek z Bavor je světle žluté barvy, jemné květinové neutrální vůně. Chuť je plná, dlouhotrvající, bohatá na extraktivní látky, harmonická a elegantní. Ve vůni a chuti můžeme najít hrušky, broskev, lískové oříšky, citrusové plody a tropické ovoce. Příjemné svěží víno s jemnou kyselinkou. Potěší především příznivce elegantních, ne příliš aromatických nebo složitých vín.

Obsah alkoholu 12,5 %
Obsah kyselin 8,2 g/l
Přívlastek Pozdní sběr
Ročník 2021
Obsah cukru 13,7 g/l
Viniční trať Růžová
Barva vína Bílé víno
Objem 0,75l
Zbytkový cukr Polosuché

Vina%C5%99stv%C3%AD%20Ko%C5%99enek%20Bavory%20Logo

Rodinné vinařství Kořenek z obce Bavory Vám představuje kolekci vlastních originálních vín, která jsou vyrobena za pomocí moderních technologií, ale zároveň s ohledem na tradici a zkušenosti, které nám zanechali naši předci. Začátky rodinného vinařství Kořenek sahají do doby konce šedesátých let minulého století, kdy započala výroba vína v tradiční vinařské obci Bavory hlavně pro vlastní potřebu. Intenzivní výroba vína začala pádem železné opony roku 1989, kdy bylo umožněno plně se věnovat vinohradnictví a vinařství. Všechna nabízená vína jsou vyrobeny z hroznů, které dozrály ve vinicích nacházejících se v katastru obce Bavory na Pálavě. V současné době již téměř 8 hektarů vinic ve viničních tratích.

Vinařství Kořenek Bavory 1Vinařství Kořenek Bavory 2Vinařství Kořenek Bavory 4

Zpět do obchodu