Dovolte nás upozornit i na "Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let."
Neohodnoceno

Zweigeltrebe - 2021 - Suché - Pozdní sběr

U vína Zweigeltrebe je mile překvapující, jak ve vinařství Kořenek v Bavorech překonávají předsudky a jsou schopni vymazlit z Zweigeltrebe červené víno světového formátu!

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Skladem
185 Kč / ks 152,89 Kč bez DPH

Zweigeltrebe z Pálavy od Vinařství Kořenek z obce Bavory je víno pro milovníky červeného vína dokonalou volbou! Milé překvapení, jak ve vinařství Kořenek překonávají předsudky a jsou schopni vymazlit červené víno do světového formátu! Barva vína je temně rubínově červená, vůně jemná, může připomínat višně a švestky. Chuť velmi jemná, harmonická, s jemnou tříslovinou a určitou přímočaře pevnou řízností. Mile překvapí ovocně kořenitou vůní a hebkou, sametovou chutí. Ve vůni a chuti můžeme hledat ostružiny, višně, višňový kompot, lesní ovoce. Víno je vhodné ke střednědobé archivaci.

Obsah alkoholu 14,0 %
Obsah kyselin 4,8 g/l
Přívlastek Pozdní sběr
Ročník 2021
Obsah cukru 0,2 g/l
Viniční trať Pod Pálavou
Barva vína Červené víno
Objem 0,75l
Zbytkový cukr Suché

Vina%C5%99stv%C3%AD%20Ko%C5%99enek%20Bavory%20Logo

Rodinné vinařství Kořenek z obce Bavory Vám představuje kolekci vlastních originálních vín, která jsou vyrobena za pomocí moderních technologií, ale zároveň s ohledem na tradici a zkušenosti, které nám zanechali naši předci. Začátky rodinného vinařství Kořenek sahají do doby konce šedesátých let minulého století, kdy započala výroba vína v tradiční vinařské obci Bavory hlavně pro vlastní potřebu. Intenzivní výroba vína začala pádem železné opony roku 1989, kdy bylo umožněno plně se věnovat vinohradnictví a vinařství. Všechna nabízená vína jsou vyrobeny z hroznů, které dozrály ve vinicích nacházejících se v katastru obce Bavory na Pálavě. V současné době již téměř 8 hektarů vinic ve viničních tratích.

Vinařství Kořenek Bavory 1Vinařství Kořenek Bavory 2Vinařství Kořenek Bavory 4

Zpět do obchodu